tabir15

Французкий

ШВИДКА ІНФОРМАЦІЯ:

map  м. Львів, вул. Замарстиніська, 83а

calendar 13 червня – 11 липня 2016р.

kids 9-12, 13-15 років

pay 2800 -5800 ?

hand-shake-with--phone-icon

+38 (032) 240-38-51+38 (093) 122-93-38

+38 (067) 557-87-06+38 (050) 441-76-00

 

ДЕТАЛЬНІШИЙ ОПИС ТАБОРУ:

В ТАБОРІ ДІТЕЙ ЧЕКАЮТЬ ТАКІ НАПРЯМКИ:

Фотомайстерня

Упродовж цього навчального блоку дитина працюватиме у справжній фотостудії з використанням професійної техніки. Навчиться створювати вражаючі світлини в різноманітних жанрах та стилях, обробляти їх, використовуючи різного роду ефекти фотомонтажу. Ми навчимо, як правильно проводити фотозйомку як на професійній техніці, так і на звичайному мобільному ґаджеті.

Відео-студія

Упродовж занять на цьому курсі Ваша дитина порине у світ відео, відкривши для себе захоплюючі історію розвитку відеомонтажу. У нас вона освоїть навички роботи з відеоапаратурою, навчиться проводити різноманітні види зйомки, знатиме, як правильно обробляти звук та синхронізувати його із зображеннями. А монтаж власного відео стане не лише цікавим, а й розвиваючим захопленням!

Робототехніка

Казковий світ роботів завжди манить не лише дітей, а й дорослих. А ми можемо допомогти подарувати Вашій дитині прекрасну нагоду поринути в світ робототехніки, навчити конструювати та керувати своїми власними роботами!

3D-друк

Ваша дитина познайомиться з моделюванням тривимірних об’єктів, зможе створювати тривимірних героїв та матиме змогу надрукувати власну роботу на справжньому 3D-принтері!

English Project

Упродовж занять з англійської мови Ваша дитина матиме нагоду в цікавій ігровій формі закріпити вже здобуті шкільні знання з іноземної, а також здобути нові. Всі заняття проходитимуть тематично.

Творча майстерня

Окрім цікавих та корисних знань, які Ваші діти отримуватимуть, їх чекає ще й ряд розважальних та веселих заходів, які подарують дітям надзвичайно яскраві та позитивні емоції та враження!

ФОТОГАЛЕРЕЯ:

Якщо ваша дитина постійно сидить за комп’ютером, грає в комп’ютерні ігри та занурена у світ соціальних мереж, не поспішайте сварити її за це. Можливо, у вас підростає майбутній комп’ютерний геній – програміст або дизайнер. Просто спрямуйте його енергію в потрібне русло.

Міський комп’ютерний табір в Академії ШАГ – перший в Україні денний комп’ютерний табір. Літні канікули можна провести дуже цікаво і пізнавально!

День в комп’ютерному таборі насичений найрізноманітнішими заняттями. Ваша дитина порине у світ комп’ютерних технологій, спробує себе в ролі програміста, творця комп’ютерних ігор, фотографа та суперадміна.

Комп’ютерний табір – це можливість проявити приховані таланти, знайти нових друзів та провести літні канікули з користю! Нудно у нас не буває нікому! Подаруйте дитині магічний світ інформаційних технологій!

 Деталі: http://lviv.itstep.org/

ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ УСІХ ТАБОРІВ

LDTlogo

SuperWebTricks Loading...